Šliapací autíčko Kettler SUZUKA AIR 1020-500

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v eFitness.sk

• sedí veľkosťou na 6 ročné dieťa,ma nafukovacie kolesá kt sa dajú poprípade dofúknuť,koli nim sa dobre ide aj po tráve čo bol aj úmysel aby malý mohol s ňou behať aj po dvore nielen vo vnútri, ľahko sa s ňou dá aj otočiť aj radiť keď chce ísť dopredu alebo naopak dozadu.a pekne s ručnou brzdou zabrzdí keď potrebuje.
    • keď sa zabrzdí s tou ručnou brzdou tak je to dosť hlučné pokým sme si zvykli tak sme sa vždy naplašili :-)

bola to výborná kúpa moje dieťa po nej veľmi túžil.páčila sa mu vzhľadovo ,ľahko sa mu na nej ide aj vonku či po chodníku alebo na tráve. odporúčam ho pre všetky detičky v našom veku ,kt sa radi šantia na bicykloch či kolobežkách.Túto formulu si zamilujú.. my sme moc spokojní..:-)

• super kara pre deti,hlavna vyhoda pnuematiky

paradna kara

Produkt nemá žiadne parametre.

Úspešný príbeh najobľúbenejšej šliapacej motokáry KETTCAR, ktorej sa po celom svete doteraz predalo cez 15 miliónov, sa píše dodnes. S množstvom modelov, navrhnutých pre deti všetkých vekových kategórií, a novým pretekárskym dizajnom nasleduje vozítko KETTCAR svoju reputáciu aj v roku 2013. A tak v novom háve ponúka aj dnešnej generácii malých pretekárov svoj dlhoročný štandard - aktívne trávený voľný čas s kopou skvelých zážitkov. Parametre detské motokáry SUZUKA AIR      kvalitný oceľový rám s povrchovou úpravou odolnou proti poškriabaniu      anatomicky tvarované sedadlo, jednoducho nastaviteľné      možnosť manuálne zaradiť voľnobeh      ručná brzda s účinnosťou na obe zadné kolesá      nafukovacie pneumatiky so športovými pokrievkami      doporučené pre deti vo veku 4-8 rokov s telesnou výškou 100-130 cm      rozmery (d × š × v): 112 × 64 × 62 cm      hmotnosť: 13 kg      vyrobené v Nemecku

Technické parametry

Nafukovací kolečka: ano

Ložiska zabezpečená proti zkrutu: ne

Rychlostní stupně:

Volnoběh: ano